Платне розміщення

Відсьогодні ми впровадили можливість виділення закладів відпочинку в загальному списку у відповідній рубриці та потрапити на головну сторінку сайту. докладніше...

Також переглядають

Для зареєстрованих користувачів додано новий інформаційний блок «Також переглядають», що базується на статистиці переглядів сторінок іншими користувачами.

Статистика переглядів

Для зареєстрованих користувачів ми вирішили надати доступ до статистики переглядів сторінки з описом закладу відпочинку. Також підраховується кількість переходів на офіційний сайт закладу.

Інформаційний блок з статистикою можна знайти під мітками на сторінці з описом закладу

Улюблені заклади відпочинку

Відсьогодні у тебе є можливість формувати список улюблених закладів відпочинку, щоправда необхідна реєстрація на сайті для користування списком улюблених. Для реєстрації достатньо вказати логін та мейл, на який прийде згенерований пароль. На базі списків улюблених закладів відпочинку буде формуватись новий рейтинг, який найправдивіше відображатиме вподобання публіки.

Найближчим часом зареєстровані користувачі матимуть все більше переваг!

Корекція помилок

Для підтримки актуальної інформації на сайті ми впровадили систему повідомлення про помилкову інформацію. Тобі достатньо виділити текст з помилкою та нажати Ctrl+Enter, за бажанням можеш додати свій коментар, після чого модератор виправить цю помилку.

Дякуємо за підтримку!

Останні відгуки

Новинки