Додати відгук

30/06 Фінал Короля ЗаходуАфіша

Найочікуваніша подія року. Це Історична подія в історії україномовного батл репу. Ресторан «Молодо зелено».

30 червня відбудеться фінал першого сезону Короля Заходу.
У протистистоянні зійдуться два найкращі МЦ України.
Капітан Смоллетт vs Levyy MC.

Хедлайнером  вечора буде  Alina Pash.

Король Заходу — це проект, який робить зміни в україномовному хіп-хопі. І ми з гордістю кажемо, що ми є першим україномовним і українським офлайн майданчиком. Сезон розпочався 28 вересня 2018 року. За цей час було проведено груповий відбір, в якому брали участь 16 МЦ з цілої України. По результатах відбору в ¼ плей оф змагань пройшли 8 учасників.

Дорога Капітана Смоллета. На груповому етапі посів 2 місце у групі С. В ¼ змагався з Йорк МС де переміг його з рахунком 3:0. У півфіналі зійшовся у битві з Туром, де з невелиикм відривом переміг Тура з рахунком 2:1, тим самим взявши реванш за програш на київському майданчику.

Дорога Levyy MC. Відбір проходив у групі D, де посів також друге місце. В ¼ зійшовся з Nemo322, вигравши даний поєдинок з рахунком 2:1. У півфіналі зійшовся з предствником свого творчого об'єднання Шершнем. Де переміг його з рахунком 2:0.

У рамках фіналу відбудеться позатурнірний батл Dorian vs Tenk. Також відбудеться Beatbox battle. Танцювальний номер Twerk перед фіналом. Dj Shon буде грати нам україномовний хіп-хоп. Ведучий вечора Magnat Luka.
По закінченню фіналу буде лонгмікс з усіма учасниками проекту.

Хочеш проникнутися справжньою атмосферою україномовного хіп-хопу? То тобі точно до нас.

Зустрінемося на батлі!

  • 30/06 Фінал Короля Заходу

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки