Додати відгук

23-24/06 Гойдалка для трьохАфіша

23-24 червня Перший академічний український театр для дітей та юнацтва .

Запрошуємо на перегляд вистави «Гойдалка для трьох» за п’єсою Луїджі Лунарі, блискучого популярного італійського комедіографа. Без сумніву, цей його твір — хіт європейських театральних сцен. Тепер його може побачити вимогливий львівський глядач та гості нашого міста.

Прем’єра постановки відбулась 30 березня та викликала шквал схвальних відгуків глядачів, які в цій антрепризній виставі відкрили для себе відомих львів’ян разом з визнаними акторами у цікавому та незвичному амплуа. І зробили це відмінно!

Комедія зі смаком гіркої сатири! Заплутаний сюжет з вкрапленнями детективу та містики. Пориньте разом з нами в дивовижну історію про існування на межі життя і смерті, про болісний страх і дрібні гріхи кожної людини, про безвір’я і сумніви, про те, що чекає кожного з нас по ту сторону буття.

Запевняємо, що подумати буде над чим. Та й не лишнім буде увімкнути свою уяву. Напередодні сезону відпусток отримайте задоволення від відмінної гри акторів та надзвичайно цікавого сюжету.

Персонажів зіграли відомі львівські митці — соліст вокальної формації «Піккардійська терція» Славко Нудик, популярний львівський ведучий Роман Федоришин, провідні та улюблені актори Національного театру ім. Марії Заньковецької Марта Кулай та Андрій Сніцарчук.

  • 23-24/06 Гойдалка для трьох

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки