Додати відгук

22/02 БEZ Обмежень. Кращі хіти НА БІСАфіша

22 лютого о 19.00, «Малевич».

На численні прохання БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ вирішили знову завітати до нас з програмою Кращі хіти НА БІС . Також, в програмі виступів — улюблені пісні з трьох студійних альбомів — “UNDERGROUND” (2007 рік), “ДИХАЮ ТОБОЮ” (2015 рік), “5 хвилин” (2017 рік) та «Буду з тобою!» . В першій частині туру гурт дав 18 концертів, двічі завітавши до Львова. БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ запрошують на свій виступ усіх, хто цінує справжні почуття, романтику і не уявляє свого життя без кохання!

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики. Мужні чоловіки, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. Музиканти залишаються вірними собі, не припиняють експериментувати та не визнають ніяких лімітів у форматі чи стилі, тому в музиці та текстах БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ кожний знайде щось для себе – від тихої витонченої лірики до шаленого драйву.

Кожен виступ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100% і, навіть, трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу.

  • 22/02 БEZ Обмежень. Кращі хіти НА БІС

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки