Додати відгук

15/03 PIANOБОЙАфіша

15.03.201919:00 Львів Малевич концерт арена

PIANOБОЙ з новим альбомом у #СВІТЛАРВАНЬТУР

Pianoбой — особливий талант, який розсуває рамки і ламає стереотипи. На його дивно потужні музично і енергетично концерти із задоволенням ходить не тільки молодь, а й слухач постарше.

Pianoбой — це великою мірою місток між поколіннями, — говорить Дмитро Шуров. — Не дивлячись на те, що на наших концертах під сценою завжди тусуються студенти і школярі, в залі сидять їхні батьки. Наш слухач — дуже просунутий, зі свіжим мисленням і відмінним смаком в музиці. Я в своїй публіці впевнений більше, ніж в собі.

У своєму великому осінньому концерті Дмитро Шуров пообіцяв втілити всі свої досить амбітні плани по світу і шоу!

У програмі — нові пісні, нові музиканти, новий Шуров, для якого немає рамок і кордонів. Він ставить перед своїм колективом все більш витончені завдання — кожен з них грає на кількох інструментах і співає, а тепер вони все ще і танцюють! Концертні шоу Pianoбой славляться особливою атмосферою — не тільки завдяки тонкому композиторському таланту і вмінню кожен раз дивувати публіку чимось новим. Але і завдяки унікальним масовим флешмобам, які влаштовує pianofamily — Фанські база артиста, інтелігентна, але численна, активна і сучасна молодіжна тусовка, «сім'я», учасники якої живуть у всіх куточках країни.

Дмитро пообіцяв, що в цей день концертний зал стане рідною домівкою як для глядачів, так і для музикантів. Він збирається перетворити його в свою piano-планету, на якій новітні концертні технології зможуть ужитися з аналоговою музичною душею, якої так багато в його піснях.

Special guest — Zloi Botan

  • 15/03 PIANOБОЙ

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки