Додати відгук

08/08 Галантне барокоАфіша

8 серпня Leopolis Baroque Festival продовжиться надзвичайно цікавим концертом  “Галантне бароко”. Головною родзинкою цього заходу стануть зіркові солісти: директор Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, флейтист Михайло Сосновський, головна гобоїстка Одеського філармонічного оркестру Уляна Макєєва, дириґент і альтист Теодор Кухар, а також молодий львівський альтист і композитор Сергій Гаврилюк. Дириґуватиме Іван Остапович.
Гості концерту почують два Бранденбурзькі концерти Йоганна Себастьяна Баха та два концерти Георга Філіппа Телемана.
Відомий американський дириґент з українським корінням Теодор Кухар постане у новому для львівської публіки амплуа альтиста. Кухар – єдиний з нині живих музикантів, який був номінований на премію Греммі в двох номінаціях – як дириґент і як сольний інструменталіст. До початку своєї дириґентської кар'єри він виконував обов'язки першого альта оркестрів Клівленда та Гельсінської філармонії.
Михайло Сосновський не тільки керує Академічним оркестром Львівської філармонії, а й виступає як флейтист. Він – лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Є солістом Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру та одним із постійних виконавців флейтового ансамблю “Доплер секстет”, бере участь у численних фестивалях та записах різноманітної флейтової музики.
Уляна Макєєва – одна з найвидатніших гобоїсток України, на даний момент є головною гобоїсткою Одеського філармонічного оркестру. Уляна грала в оркестрі Одеського театру опери та балету, Чернігівському симфонічному оркестрі та Харківському оркестрі “Слобожанський”.
Сергій Гаврилюк – львівський альтист та композитор, концертмейстер альтів Львівського камерного оркестру “Академія”, постійний учасник Ukrainian Festival Orchestra, куратор проектів Львівського органного залу (“Ніч Густава Малера”, “Шнітке: музика добра і зла” та ін.), навчається у Львівській музичній академії.
Ukrainian Festival Orchestra – український фестивальний оркестр зі Львова. Виріс із камерного оркестру Collegium Musicum і вже встиг попрацювати з музикантами зі світовим ім’ям: Вадимом Холоденком, Корі Церовшеком, Теодором Кухарем, Ноа Бендінксом-Белґлі, Семюелем Берто, Сіґізвальдом Кьокеном, Андрєєм Ґавріловим, Левом Маркізом та іншими.
  • 08/08 Галантне бароко

Скажи!

 

Як додати аватар

Будь-ласка не змінюйте цих полів

Останні відгуки

Новинки