Про проект

Відпочинок у Львові – сайт про відпочинок та розваги у Львові, створений і розвивається з єдиною метою — надати Вам можливість отримати повну, об'єктивну та корисну інформацію про заклади пов'язані з відпочинком та розвагами у Львові.

Відпочинок у Львові не ставить перед собою за мету охопити увесь спектр інформації по цій тематиці, це просто неможливо. Ми бачимо нашу місію в форуванні докладного, ілюстрованого, інтернет-каталогу про розваги та відпочинок у Львові, оновлення якого відбувається постійно. Ми хочемо допомогти відвідувачам організувати своє дозвілля, сповістити все про культурне життя міста, познайомити з тими місцями, де можна провести свій вільний час з задоволенням.

Редакція сайту відкрита до співпраці. Ми з радістю розглянемо пропозиції по опублікуванню тематичних статей про заклади та міроприємства в нашому місті, рецензії на фільми, спектаклі, концерти. Також ми відкриті бізнес ініціативам. Якщо в листі вказано зворотню адресу, то протягом двох днів ви отримаєте відповідь. Якщо відповіді не отримали — варто повторити лист. З питань співпраці пишіть на e-mail: v.lutsk@ukr.net

Останні відгуки

Новинки